រំភើបរីករាយជាមួយនឹងការភ្នាល់ Play-by-Play នៅហ្គេមដែលអ្នកចូលចិត្ត!

ការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់

ឡាញត្រូវបានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពរៀងរាល់នាទី នៃការប្រគួត។ ទទួលយកបទពិសោធន៍ជាមួយនឹងការភ្នាល់ជាច្រើនបែបនៅលើ NFL, NBA និង Football soccer។ ចូលរួមលេង BETCRIS និងទទួលយកបទពិសោធន៍ដ៍អស្ចារ្យនៃការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់!

ចាក់ផ្សាយ៖

  • ការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់នៅលើទូរទស្សន៍ ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍កីឡា
  • ការភ្នាល់ត្រូវបានដាក់ពិន្ទុរ ហើយគណនីរបស់អ្នកលេងត្រូវបានបញ្ចូល ភ្លាមៗ
  • ងាយស្រួលប្រើ នៅលើវិបសាយ
Tennis    UEFA    NFL    NBA    MLB    NHL    CFL    UFC    Your National Soccer League   +MORE
Upcoming LIVE Betting Schedule
18 កក្កដា 2018
WTA - Gstaad, Switzerland VONDROUSOVA, M vs. KOSTOVA, E 2:45
South Korea - K League 1 JEONBUK HYUNDAI MOTORS vs. JEJU UNITED 3:00
ATP - Bastad, Sweden SCHWARTZMAN, D vs. BOLELLI, S 3:20
South Korea - K League 1 SANGJU SANGMU PHOENIX vs. GYEONGNAM FC 3:30
ATP - Bastad, Sweden, Doubles NEIS F / ROMBOLI F vs. ERIKSSON M / SILJESTROM A 3:40
WTA - Bucharest, Romania BARA, I vs. HERCOG, P 4:00
WTA - Gstaad, Switzerland BARTHEL, M vs. RODINA, E 4:00
China - Chinese Super League SHANGHAI SHENHUA vs. TIANJIN TEDA 4:35
China - Chinese Super League BEIJING GUOAN FC vs. HENAN JIANYE 4:35
ATP - Bastad, Sweden VERDASCO, F vs. SOUSA, P 4:40
WTA - Gstaad, Switzerland, Doubles KNOLL X / KUDERMETOVA V vs. GOLUBIC V / TEICHMANN J 4:40
ATP - Bastad, Sweden, Doubles YMER E / YMER M vs. DANIELL M / KOOLHOF W 5:00
WTA - Bucharest, Romania PARMENTIER, P vs. WANG, Y 5:15
WTA - Gstaad, Switzerland, Doubles VIKHLYANTSEVA N / ZHENG S vs. ARRUABARRENA L / BACSINSZKY T 5:50
ATP - Bastad, Sweden MONTEIRO, T vs. CARRENO-BUSTA, P 6:00
WTA - Bucharest, Romania, Doubles BONDAR A / BULGARU M vs. ADAMCZAK M / MOORE J 6:00
ATP - Bastad, Sweden, Doubles BOLELLI S / FOGNINI F vs. MAYER L / MOLTENI A 6:20
WTA - Bucharest, Romania ZIDANSEK, T vs. BUZARNESCU, M 6:30
WTA - Gstaad, Switzerland KUNG, L vs. LARSSON, J 6:30
WTA - Bucharest, Romania, Doubles BARA I / GEUER N vs. EIKERI U / LEYKINA P 7:15
ATP - Newport, USA MANNARINO, A vs. THOMPSON, J 8:00
ATP - Newport , USA , Doubles MONROE N / SMITH J-P vs. KRAJICEK A / NEDUNCHEZHIYAN J 8:00
ATP - Umag, Croatia VESELY, J vs. CECCHINATO, M 8:30
WTA - Gstaad, Switzerland VOEGELE, S vs. KORPATSCH, T 8:30
UEFA Europa League, Qualification FK ZELJEZNICAR vs. JK TRANS NARVA 9:00
WTA - Gstaad, Switzerland, Doubles GUARACHI A / KRAWCZYK D vs. KORPATSCH T / MARCINKEVICA D 9:00
ATP - Newport, USA SMYCZEK, T vs. EBDEN, M 9:20
ATP - Newport, USA GRANOLLERS, M vs. MULLER, G 9:20
UEFA Champions League, Qualification FC SHERIFF TIRASPOL vs. TORPEDO KUTAISI 10:00
UEFA Champions League, Qualification QARABAG FK vs. NK OLIMPIJA LJUBLJANA 10:00
UEFA Champions League, Qualification HSK ZRINJSKI MOSTAR vs. FC SPARTAK TRNAVA 10:00
WTA - Bucharest, Romania SEVASTOVA, A vs. RUS, A 10:30
ATP - Newport, USA JOHNSON, S vs. HARRISON, C 10:40
ATP - Newport, USA SELA, D vs. KARLOVIC, I 10:40
UEFA Champions League, Qualification ROSENBORG BK vs. VALUR REYKJAVIK 10:45
UEFA Champions League, Qualification FK SUTJESKA vs. FC ASTANA 11:00
ATP - Umag, Croatia PELLA, G vs. BEDENE, A 11:00
UEFA Champions League, Qualification CELTIC GLASGOW vs. ALASHKERT FC 11:45
ATP - Newport, USA POSPISIL, V vs. ZVEREV, M 12:00
ATP - Newport , USA , Doubles HEWITT L / THOMPSON J vs. ERLICH J / SITAK A 12:00
Paraguay - Primera Division GUARANI ASUNCION vs. DEPORTIVO CAPIATA 13:50
Brazil - Serie A CEARA CE vs. SPORT RECIFE PE 15:30
Copa Sudamericana DEFENSA Y JUSTICIA vs. CD EL NACIONAL 15:30
Paraguay - Primera Division INDEPENDIENTE FBC vs. CERRO PORTENO 16:00
Brazil - Serie A VITORIA BA vs. PARANA CLUBE PR 17:00
USA - MLS MINNESOTA UNITED FC vs. NEW ENGLAND REVOLUTION 17:00
Brazil - Serie A FLAMENGO RJ vs. SAO PAULO SP 17:45
Brazil - Serie A CORINTHIANS SP vs. BOTAFOGO RJ 17:45
Brazil - Serie A GREMIO FB PORTO ALEGRENSE vs. ATLETICO BELO HORIZONTE MG 17:45
Copa Sudamericana SOL DE AMERICA vs. CLUB NACIONAL DE FOOTBALL 17:45
Copa Sudamericana DEPORTIVO CALI vs. CLUB BOLIVAR 17:45
ត្រឡប់ទៅផ្ន
ែកខាងលើ