រំភើបរីករាយជាមួយនឹងការភ្នាល់ Play-by-Play នៅហ្គេមដែលអ្នកចូលចិត្ត!

ការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់
ការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់

ឡាញត្រូវបានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពរៀងរាល់នាទី នៃការប្រគួត។ ទទួលយកបទពិសោធន៍ជាមួយនឹងការភ្នាល់ជាច្រើនបែបនៅលើ NFL, NBA និង Football soccer។ ចូលរួមលេង BETCRIS និងទទួលយកបទពិសោធន៍ដ៍អស្ចារ្យនៃការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់!

ចាក់ផ្សាយ៖

  • ការភ្នាល់ផ្សាយផ្ទាល់នៅលើទូរទស្សន៍ ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍កីឡា
  • ការភ្នាល់ត្រូវបានដាក់ពិន្ទុរ ហើយគណនីរបស់អ្នកលេងត្រូវបានបញ្ចូល ភ្លាមៗ
  • ងាយស្រួលប្រើ នៅលើវិបសាយ
ភ្នាល់ Play-By-Play
Tennis    UEFA    NFL    NBA    MLB    NHL    CFL    UFC    Your National Soccer League   +MORE
Upcoming LIVE Betting Schedule
17 មករា 2017
College Basketball Texas vs Baylor 16:00 Ferrell Center
College Basketball Kentucky vs Mississippi State 16:00 Humphrey Coliseum
ATP - Australian Open CHARDY, J vs. NISHIKORI, K 16:00
ATP - Australian Open JAZIRI, M vs. BUBLIK, A 16:00
ATP - Australian Open, Doubles BAGNIS F / DELBONIS F vs. BAKER B / MEKTIC N 16:00
ATP - Australian Open, Doubles BOPANNA R / CUEVAS P vs. BELLUCCI T / GONZALEZ M 16:00
WTA - Australian Open RISKE, A vs. ZHANG, S 16:00
WTA - Australian Open LEPCHENKO, V vs. DUAN, Y-Y 16:00
WTA - Australian Open VOEGELE, S vs. WILLIAMS, V 16:00
WTA - Australian Open, Doubles MAKAROVA E / VESNINA E vs. AOYAMA S / NINOMIYA M 16:00
WTA - Australian Open, Doubles HOZUMI E / KATO M vs. PEREZ E / TJANDRAMULIA O 16:00
WTA - Australian Open, Doubles CHAN H-C / CHAN Y-J vs. LIANG C / YANG Z 16:00
NBA Houston Rockets at Miami Heat 16:30
NBA Toronto Raptors at Brooklyn Nets 16:30
NBA Dallas Mavericks at Chicago Bulls 17:00
Mexico - Copa MX, Clausura ZACATECAS vs. PUEBLA 17:00
Mexico - Copa MX, Clausura CLUB CELAYA vs. DEPORTIVO TOLUCA 17:00
ATP - Australian Open TSONGA, J-W vs. LAJOVIC, D 17:15
ATP - Australian Open BERDYCH, T vs. HARRISON, R 17:15
ATP - Australian Open ISNER, J vs. ZVEREV, M 17:15
ATP - Australian Open, Doubles BAGHDATIS M / MULLER G vs. HSIEH C-P / YANG T-H 17:15
ATP - Australian Open, Doubles KOOLHOF W / MIDDELKOOP M vs. PERALTA J / ZEBALLOS H 17:15
ATP - Australian Open, Doubles BARTON M / EBDEN M vs. POSPISIL V / STEPANEK R 17:15
ATP - Australian Open, Doubles HAASE R / MAYER F vs. BOLT A / MOUSLEY B 17:15
WTA - Australian Open FOURLIS, J vs. KUZNETSOVA, S 17:15
WTA - Australian Open KERBER, A vs. WITTHOEFT, C 17:15
WTA - Australian Open, Doubles JURAK D / RODIONOVA AN vs. CORNET A / LINETTE M 17:15
NBA Minnesota Timberwolves at San Antonio Spurs 17:30
ATP - Australian Open LACKO, L vs. SELA, D 17:30
ATP - Australian Open, Doubles ROJER J-J / TECAU H vs. PETZSCHNER P / YOUZHNY M 17:30
ATP - Australian Open, Doubles DURAN G / SOUSA J vs. DANIELL M / DEMOLINER M 17:30
ATP - Australian Open, Doubles LINDSTEDT R / VENUS M vs. BEGEMANN A / STRUFF J-L 17:30
WTA - Australian Open JANKOVIC, J vs. GOERGES, J 17:30
WTA - Australian Open, Doubles HUBER L / SANCHEZ M vs. BRENGLE M / RODIONOVA AR 17:30
College Basketball Michigan vs Wisconsin 18:00 Kohl Center
College Basketball Vanderbilt vs Georgia 18:00 Stegeman Coliseum
Intl - Copa Centroamericana PANAMA vs. HONDURAS 18:00
ATP - Australian Open WAWRINKA, S vs. JOHNSON, S 18:30
ATP - Australian Open RUBIN, N vs. FEDERER, R 18:30
WTA - Australian Open, Doubles GARCIA C / MLADENOVIC K vs. BENCIC B / KONJUH A 18:30
ATP - Australian Open LORENZI, P vs. TROICKI, V 18:45
ATP - Australian Open KHACHANOV, K vs. SOCK, J 18:45
ATP - Australian Open, Doubles JANOWICZ J / MATKOWSKI M vs. FOGNINI F / VERDASCO F 18:45
ATP - Australian Open, Doubles SAVILLE L / THOMPSON J vs. INGLOT D / MERGEA F 18:45
WTA - Australian Open PLISKOVA, K vs. BEGU, I 18:45
WTA - Australian Open SUAREZ NAVARRO, C vs. CIRSTEA, S 18:45
WTA - Australian Open PENG, S vs. BOUCHARD, E 18:45
WTA - Australian Open, Doubles KOVINIC D / SIEGEMUND L vs. SCHUURS D / VORACOVA R 18:45
WTA - Australian Open, Doubles LUCIC-BARONI M / PETKOVIC A vs. NICULESCU M / SPEARS A 18:45
WTA - Australian Open, Doubles BIRRELL K / HON P vs. STOSUR S / ZHANG S 18:45
WTA - Australian Open, Doubles WILLIAMS S / WILLIAMS V vs. BABOS T / PAVLYUCHENKOVA A 18:45
ATP - Australian Open, Doubles JAZIRI M / ROBERT S vs. DODIG I / GRANOLLERS M 19:00
WTA - Australian Open, Doubles MCHALE C / MUHAMMAD A vs. SREBOTNIK K / ZHENG S 19:00
NBA Denver Nuggets at Los Angeles Lakers 19:30
WTA - Australian Open, Doubles KNAPP K / MINELLA M vs. BROADY N / WATSON H 19:45
ATP - Australian Open SCHWARTZMAN, D-S vs. DARCIS, S 20:00
ATP - Australian Open DE MINAUR, A vs. QUERREY, S 20:00
ATP - Australian Open EVANS, D vs. CILIC, M 20:00
ATP - Australian Open SCHWARTZMAN, D vs. DARCIS, S 20:00
ATP - Australian Open, Doubles LU Y-H / VESELY J vs. POLMANS M / WHITTINGTON A 20:00
ATP - Australian Open, Doubles LOPEZ F / LOPEZ M vs. DOLGOPOLOV A / MELZER G 20:00
WTA - Australian Open BARTHEL, M vs. PUIG, M 20:00
WTA - Australian Open PARMENTIER, P vs. VANDEWEGHE, C 20:00
WTA - Australian Open, Doubles RAE J / SMITH A vs. MIRZA S / STRYCOVA B 20:00
ATP - Australian Open, Doubles MATHIEU P-H / PAIRE B vs. BRYAN B / BRYAN M 20:15
WTA - Australian Open, Doubles DABROWSKI G / KRAJICEK M vs. KALASHNIKOVA O / KRUNIC A 20:15
WTA - Australian Open, Doubles ERRANI S / FLIPKENS K vs. GAVRILOVA D / KASATKINA D 20:15
WTA - Australian Open SEVASTOVA, A vs. KUCOVA, K 21:20
ATP - Australian Open SEPPI, A vs. KYRGIOS, N 23:00
18 មករា 2017
WTA - Australian Open CRAWFORD, S vs. MUGURUZA, G 0:01
WTA - Australian Open ROGERS, S vs. BARTY, A 0:01
ATP - Australian Open TOMIC, B vs. ESTRELLA BURGOS, V 1:15
ATP - Australian Open MURRAY, A vs. RUBLEV, A 1:15
Intl Clubs - Friendly FORTUNA DUSSELDORF II vs. HANNOVER 96 II 6:00
Greece - Super League PANAITOLIKOS vs. AEK ATHEN 7:15
Greece - Super League A.O XANTHI vs. PAE IRAKLIS 1908 7:15
Greece - Super League VEROIA FC vs. LARISA AEL 7:15
International - Champions League UR VENEZIA at AVTODOR SARATOV 7:30
Intl - Africa Cup of Nations GABON vs. BURKINA FASO 8:00
Italy - Coppa Italia US SASSUOLO CALCIO vs. AC CESENA 8:30
International - Champions League BC KHIMIK YUZNY at PINAR KARSIYAKA 9:00
International - Champions League EWE BASKETS OLDENBURG at PAOK THESSALONIKI 9:00
International - Champions League BK VENTSPILS at NEPTUNAS KLAIPEDA 9:00
International - Eurocup MONTAKIT FUENLABRADA at BC LOKOMOTIV KUBAN 9:00
International - Eurocup HAPOEL JERUSALEM at ZENIT ST PETERSBURG 9:00
Turkey - Türkiye Kupasi GENCLERBIRLIGI ANKARA vs. FENERBAHCE 9:00
International - Champions League JOENSUUN KATAJA at CSM ORADEA 9:30
International - Champions League LE MANS SARTHE at MACCABI RISCHON LEZION 9:30
International - Champions League SPIROU BASKET at STELMET ZIELONA GORA 9:30
France Cup U.S. FLEURY vs. STADE BRESTOIS 29 9:30
Greece - Super League ASTERAS TRIPOLIS vs. OLYMPIACOS PIRAEUS 9:30
Spain - Copa del Rey AD ALCORCON vs. CD ALAVES 10:15
Portugal - Taca de Portugal SPORTING COVILHA vs. VITORIA GUIMARAES 10:30
International - Champions League AEK ATHENS at KK PARTIZAN BEOGRAD NIS 11:00
International - Eurocup LIETKABELIS PANAVEZYS at FC BAYERN MUNCHEN 11:00
International - Eurocup CEDEVITA ZAGREB at ALBA BERLIN 11:00
France - Ligue 1 FC NANTES vs. SM CAEN 11:00
Intl - Africa Cup of Nations CAMEROON vs. GUINEA-BISSAU 11:00
International - Champions League USAK SPORTIF at OPENJOBMETIS VARESE 11:30
International - Champions League KK CIBONA ZAGREB at STRASBOURG IG 11:30
Costa Rica - Primera Division Verano PEREZ ZELEDON vs. BELEN SIGLO XXI 11:30
International - Eurocup VALENCIA BASKET at UNICAJA MALAGA 11:45
England - FA Cup NEWCASTLE UNITED vs. BIRMINGHAM CITY 11:45
England - FA Cup SOUTHAMPTON FC vs. NORWICH CITY 11:45
England - FA Cup PLYMOUTH ARGYLE vs. LIVERPOOL FC 11:45
Costa Rica - Primera Division Verano UNIVERSIDAD DE COSTA RICA vs. LIMON FC 12:00
Italy - Coppa Italia LAZIO vs. GENOA CFC 12:00
Spain - Copa del Rey REAL MADRID vs. RC CELTA DE VIGO 12:15
Portugal - Taca de Portugal SL BENFICA vs. LEIXOES SC 12:30
NBA Memphis Grizzlies at Washington Wizards 16:00
NBA Toronto Raptors at Philadelphia 76ers 16:00
NBA Portland Trail Blazers at Charlotte Hornets 16:00
NBA New York Knicks at Boston Celtics 16:30
NBA Atlanta Hawks at Detroit Pistons 17:00
NBA Milwaukee Bucks at Houston Rockets 17:00
NBA Orlando Magic at New Orleans Pelicans 17:00
Costa Rica - Primera Division Verano CARMELITA vs. DEP. SAPRISSA 17:00
Mexico - Copa MX, Clausura AMERICA DE MEXICO vs. SANTOS LAGUNA 17:00
Argentina - Torneos de Verano RACING CLUB DE AVELLANEDA vs. GIMNASIA Y ESGRIMA LA PLATA 17:10
Costa Rica - Primera Division Verano HEREDIANO vs. SANTOS DE GUAPILES 18:00
Mexico - Copa MX, Clausura DORADOS DE SINALOA vs. FC JUAREZ 18:00
Mexico - Copa MX, Clausura GALLOS BLANCOS DE QUERETARO vs. CRUZ AZUL 18:30
Mexico - Copa MX, Clausura CLUB LEON vs. MONARCAS MORELIA 19:00
NBA Indiana Pacers at Sacramento Kings 19:30
NBA Oklahoma City Thunder at Golden State Warriors 19:30
19 មករា 2017
Australia - A League MELBOURNE C. vs. COAST MARINERS 0:50
Turkey - Türkiye Kupasi GAZIANTEPSPOR vs. OSMANLISPOR FK 5:00
Turkey - Türkiye Kupasi BESIKTAS JK vs. DARICA G BIRLIGI 7:00
Greece - Super League PAOK THESSALONIKI vs. FC LEVADIAKOS 7:15
Turkey - Türkiye Kupasi ISTANBUL BASAKSEHIR FK vs. YENI AMASYA SPOR 9:00
Greece - Super League PANATHINAIKOS vs. PLATANIAS CHANION 9:30
Spain - Copa del Rey ATLETICO MADRID vs. SD EIBAR 10:15
Intl - Africa Cup of Nations SENEGAL vs. ZIMBABWE 11:00
Italy - Coppa Italia AS ROMA vs. UC SAMPDORIA 12:00
Spain - Copa del Rey REAL SOCIEDAD vs. FC BARCELONA 12:15
Argentina - Torneos de Verano CA HURACAN vs. CA SAN LORENZO 17:10
20 មករា 2017
Australia - A League SYDNEY FC vs. ADELAIDE UNITED FC 0:50
Intl - Africa Cup of Nations IVORY COAST vs. DEMOCRATIC REPUBLIC OF CONGO 8:00
Holland - Eredivisie TWENTE vs. HERACLES ALMELO 11:00
Intl - Africa Cup of Nations MOROCCO vs. TOGO 11:00
Spain - La Liga UNION DEPORTIVA LAS PALMAS vs. DEPORTIVO LA CORUNA 11:45
England - Conference Premier LINCOLN CITY vs. DOVER ATHLETIC 11:45
France - Ligue 1 SC BASTIA vs. OGC NICE 11:45
Portugal - Primeira Liga FC PACOS vs. MOREIRENSE FC 12:30
Intl - Copa Centroamericana NICARAGUA vs. BELIZE 13:00
Intl - Africa Cup of Nations HONDURAS vs. COSTA RICA 15:30
Mexico - Liga de Ascenso POTROS UAEM vs. LOBOS 17:00
Argentina - Torneos de Verano ATLETICO TUCUMAN vs. CA INDEPENDIENTE 17:10
Intl - Africa Cup of Nations PANAMA vs. EL SALVADOR 18:00
Mexico - Liga de Ascenso CORRECAMINOS vs. CELAYA 18:00
Mexico - Primera TIB. ROJOS DE VERACRUZ vs. ATLAS DE GUADALAJARA 19:00
Mexico - Liga de Ascenso ALEBRIJES DE OAXACA vs. MINEROS DE ZACATECAS 19:00
Mexico - Liga de Ascenso CORAS TEPIC vs. TAMPICO MADERO 19:30
Australia - A League WELLINGTON PHX. vs. BRISBANE ROAR 22:35
21 មករា 2017
Australia - A League PERTH GLORY FC vs. MELBOURNE 1:00
Spain - La Liga ESPANYOL vs. GRANADA 4:00
England - Premier League LIVERPOOL FC vs. SWANSEA CITY 4:30
England - Championship QUEENS PARK RANGERS vs. FULHAM FC 4:30
Turkey - Süper Lig ATIKER KONYASPOR vs. CAYKUR RIZESPOR 5:00
Germany - Bundesliga FC SCHALKE 04 vs. FC INGOLSTADT 04 6:30
Germany - Bundesliga VFL WOLFSBURG vs. HAMBURGER SV 6:30
Germany - Bundesliga FC AUGSBURG vs. TSG 1899 HOFFENHEIM 6:30
Germany - Bundesliga WERDER BREMEN vs. BORUSSIA DORTMUND 6:30
Germany - Bundesliga SV DARMSTADT 98 vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH 6:30
England - Premier League AFC BOURNEMOUTH vs. WATFORD FC 7:00
England - Premier League CRYSTAL PALACE vs. EVERTON FC 7:00
England - Premier League MIDDLESBROUGH FC vs. WEST HAM UNITED 7:00
England - Premier League STOKE CITY vs. MANCHESTER UNITED 7:00
England - Premier League WEST BROMWICH ALBION vs. SUNDERLAND AFC 7:00
England - Championship HUDDERSFIELD TOWN vs. IPSWICH TOWN 7:00
England - Championship NEWCASTLE UNITED vs. ROTHERHAM UNITED 7:00
Spain - Segunda Division REAL OVIEDO vs. REAL VALLADOLID 7:00
Spain - La Liga REAL MADRID vs. CF MALAGA 7:15
Portugal - Primeira Liga FC PORTO vs. RIO AVE FC 8:00
Turkey - Süper Lig BURSASPOR vs. ADANASPOR 8:00
Turkey - Süper Lig KARDEMIR KARABUKSPOR vs. GALATASARAY 8:00
Italy - Serie A AC CHIEVO VERONA vs. ACF FIORENTINA 9:00
England - Premier League MANCHESTER CITY vs. TOTTENHAM HOTSPUR 9:30
Germany - Bundesliga RB LEIPZIG vs. EINTRACHT FRANKFURT 9:30
Spain - La Liga CD ALAVES vs. CD LEGANES 9:30
England - Championship BARNSLEY FC vs. LEEDS UNITED 9:30
Holland - Eredivisie AZ ALKMAAR vs. SPARTA ROTTERDAM 9:30
Portugal - Primeira Liga CS MARITIMO MADEIRA vs. SPORTING CP 10:15
Holland - Eredivisie ADO DEN HAAG vs. PEC ZWOLLE 10:45
Holland - Eredivisie FEYENOORD vs. WILLEM II TILBURG 10:45
France - Ligue 1 FC GIRONDINS BORDEAUX vs. FC TOULOUSE 11:00
France - Ligue 1 DIJON FCO vs. OSC LILLE 11:00
France - Ligue 1 SM CAEN vs. AS NANCY LORRAINE 11:00
France - Ligue 1 EA GUINGAMP vs. FC STADE RENNES 11:00
France - Ligue 1 FC METZ vs. HSC MONTPELLIER 11:00
Intl - Africa Cup of Nations EGYPT vs. UGANDA 11:00
Italy - Serie A AC MILAN vs. SSC NAPOLI 11:45
Spain - La Liga CF VILLARREAL vs. CF VALENCIA 11:45
Holland - Eredivisie FC GRONINGEN vs. VITESSE ARNHEM 11:45
Portugal - Primeira Liga FC AROUCA vs. BOAVISTA PORTO 12:30
Costa Rica - Primera Division Verano CD BELEN SIGLO XXI vs. AD CARMELITA 15:00
Mexico - Primera CRUZ AZUL vs. CF MONTERREY 15:00
Mexico - Liga de Ascenso ZACATEPEC 1948 vs. VENADOS FC 15:00
Mexico - Primera UANL TIGRES vs. AMERICA DE MEXICO 17:00
Mexico - Primera MONARCAS MORELIA vs. SANTOS LAGUNA 17:00
Mexico - Primera CLUB LEON vs. UNAM PUMAS 17:06
Argentina - Torneos de Verano BOCA JUNIORS vs. ESTUDIANTES DE LA PLATA 17:10
Costa Rica - Primera Division Verano LD ALAJUELENSE vs. CS HEREDIANO 17:30
Mexico - Liga de Ascenso JUAREZ FC vs. MURCIELAGOS FC 18:00
Mexico - Primera NECAXA vs. ATLETICO PACHUCA 19:00
Mexico - Liga de Ascenso DORADOS DE SINALOA vs. CF ATLANTE 19:00
Mexico - Primera GUADALAJARA CHIVAS vs. CLUB TIJUANA 19:06
Australia - A League WESTERN SYDNEY WANDERERS vs. NEWCASTLE UNITED JETS 22:00
22 មករា 2017
England - Premier League SOUTHAMPTON FC vs. LEICESTER CITY 4:00
France - Ligue 1 AS MONACO vs. FC LORIENT 6:00
England - Premier League ARSENAL FC vs. BURNLEY FC 6:15
France - Ligue 1 AS SAINT ETIENNE vs. ANGERS SCO 8:00
England - Premier League CHELSEA FC vs. HULL CITY 8:30
Argentina - Copa Argentina PACIFICO GRAL ALVEAR vs. HURACAN LAS HERAS 12:00
NFL Green Bay Packers vs Atlanta Falcons 12:05 Georgia Dome
Intl - Copa Centroamericana PANAMA vs. COSTA RICA 13:00
NFL Pittsburgh Steelers vs New England Patriots 15:40 Gillette Stadium
5 កុម្ភៈ 2017
Argentina - Primera CA ALDOSIVI vs. ATLETICO RAFAELA 14:00
Argentina - Primera ATLETICO TUCUMAN vs. CA SARMIENTO 14:00
Argentina - Primera CA BANFIELD vs. BOCA JUNIORS 14:00
Argentina - Primera COLON DE SANTA FE vs. OLIMPO BAHIA BLANCA 14:00
Argentina - Primera DEFENSA Y JUSTICIA vs. NEWELL'S OLD BOYS 14:00
15 កុម្ភៈ 2017
Spain - La Liga CF VALENCIA vs. REAL MADRID 12:00
21 កុម្ភៈ 2017
England - League Two ACCRINGTON STANLEY vs. CAMBRIDGE UNITED 11:45
ត្រឡប់ទៅផ្ន
ែកខាងលើ